Od ponad dekady działamy w branży, a nasze umiejętności i kompetencje rozwijają się wraz z nowościami technologicznymi, które na coraz większą skalę wykorzystuje się w działaniach związanych z nadzorem budowlanym. Chętnie dzielimy się wiedzą, zdobywaną w trakcie lat edukacji i pracy. Wiemy, że nie tylko cena wpływa na to, że klient zdecyduje się zlecić danej firmie odbiór mieszkania lub domu od dewelopera. Liczą się także:

  1. pozytywne opinie dotychczasowych usługobiorców;
  2. kompleksowość oferty;
  3. kompetencje zespołu ekspertów.


Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Ci właśnie taką pomoc.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod poniższymi danymi – telefon kontaktowy i adres mailowy:

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, chcesz zapytać o możliwość zlecenia audytu lub odbioru technicznego nieruchomości na terenie Warszawy, możesz skorzystać z poniższego formularza kontaktu:

Odbiór domu i mieszkania – cena usługi

Zawsze dbamy o to, by w profesjonalny sposób przeprowadzić odbiór mieszkania. Oprócz przyjaznych warunków cenowych, gwarantujemy Ci zaangażowanie, dokładność oraz kompleksowość naszych działań. To dlatego proponujemy także:

  1. fachową pomoc w zakupie;
  2. audyt nieruchomości;
  3. wykonanie kosztorysu prac remontowych i naprawczych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre elementy naszej oferty wymagają indywidualnej wyceny. Również w takich sytuacjach zadbamy o to, byś czuł się z nami komfortowo i wiedział, od czego zależy koszt przedsięwzięcia. 

Za co doceniają nas klienci?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz odbiór mieszkania lub domu od dewelopera, pomoc w sporządzeniu dokumentacji technicznej czy doradztwo w sprawie wyboru nieruchomości, postaramy się, żeby współpraca już od samego początku układała się pozytywnie. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt, sprawne reagowanie na Twoje potrzeby, wyczerpujące doradztwo i dużą elastyczność.

Odsyłamy Cię do pozostałych podstron, gdzie zawarliśmy wyczerpujące informacje o tym, czym dokładnie są odbiory techniczne, w jaki sposób weryfikujemy prawidłowe wykonanie izolacji cieplnej oraz jak każdego dnia pomagamy naszym klientom w skutecznym zakupie nieruchomości. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy z nami zyskasz informacje, pozwalające podjąć świadomą decyzję dotyczącej kupna domu lub mieszkania.

Odwiedź nas na Facebook:

Adres do korespondencji z nami:

ul. Płużnicka 2B/59, 03-184 Warszawa